[S] Cymka 031 czarna stara krowa do zabawy

Oferty sprzedaży.

Moderator: Żandarmeria forumowa

[S] Cymka 031 czarna stara krowa do zabawy

Postprzez Guz-00 » 30 sie 2018, 22:05

Cześć!

Cena 150zł

Mam starego kałacha na sprzedaż. Nie strzelam się już, tylko mi przeszkadza leżąc na szafce. Cymka jest stara bo ma przynajmniej 10 lat. Dzielnie służyła mi lata temu. Od 5 lat używana sporadycznie.

Sprężyna 120, jakiejś dobrej firmy na "G" nie pamiętam już to było dawno temu i nie prawda... Obecnie strzela raczej słabo myślę że te 350 max wypluje. Używana razem z lipolką 7,4V chwilę tylko na nimh 8.4V. Hopup działa, strzelałem głównie na 0.23 lub 0.25 i łapał mniej więcej w połowie suwaka.
Wersja długa 95cm raczej na CQB się nie nada.
Nie mam do niego magazynka bo hicap którego miałem się zaciął, mogę go dorzucić - może uda się go odblokować. Jeśli chodzi o magazynek to trzeba kupować taki z płytkim gniazdem bo z głębokim nie podaje kulek.

Ma wymienione kable na porządną 2.5mm linkę i dwa rodzaje wtyczek na baterie. Można nawet dwie na raz podłączyć równolegle.

Kolba słabo trzyma, cała cymka też trzeszczy choć połamana nie jest. Uchwyt na szelki na kolbie niestety się urwał.

Mam do niej jeszcze baterie 7,4V LIpoly 2200mah, mogę dorzucić za 50zł

Obrazek Obrazek Obrazek

Odbiór - Zielonka, Rembertów lub okolice.

Mam też ładownice do magazynków 10zł
Jakieś szelki nie mam pojęcia do czego ale są ładne czyste i wyglądają prawie jak nówki więc 15zł
Kompas dodaje gratis bo coś słabo pokazuje - trzeba by środek wymienić.
Nabój CO2 pełny też gratis

Obrazek Obrazek

W celu szybszego kontaktu gdyby ktoś był zainteresowany to polecam wysłać do mnie maila Berodon małpa gmail.com na forum wejdę jak mi się przypomni że wystawiłem - więc może to być równie dobrze za rok... :sniper:
W życiu liczy się śmierć innych...
Guz-00

Powrót do Sprzedam