Tanie militaria

Opinie o sklepach.

Moderator: Żandarmeria forumowa

Postprzez Free Frag » 18 maja 2009, 20:12

To ja chyba mam mega farta, bo kupiony od nich DE G36C nadal działa, a używałem go z 1,5 roku.
Co by nie mówić, tam sprzęt działający jak należy, zazwyczaj się nie trafia.
Free Frag

Postprzez Greg » 19 maja 2009, 17:34

Wiesz co jak ci się trafi dobra to działa długo, ja z tą m4 z pół roku biegałem
Ale kiedyś kupiłem G36E już trochę lepsze za jakieś 350zł i było coś z baterią zwalone ogólnie kiedy się naciskało spust, bateria grzała się, a nie strzelał.

Edit: Free Frag zauważyłem że jesteś z Kabat to daleko tam nie masz :P
Greg

Postprzez Kris » 19 maja 2009, 17:54

AKM napisał(a):To w takich replikach stan jak najbardziej poprawny. Przy dużej dozie szczęścia.

też się z tym zgadzam, po prostu złomu nie da się bardziej popsuć.
"Przyjechaliśmy tutaj krzewić pokój a nie kijem gruchy obijać."
Kris

Postprzez Stasiek » 08 paź 2010, 22:04

Ja moge ten sklep opisać w 3 słowach:

Dno. Oszustwo. Szajs.

Ceny maja duze, handlują elektrykami za 100 zyla więc dla mnie to na starcie daje juz
-50 punktów do respectu dla ich sklepu. W dodatku kasuja komentarze, a czy dobre sami piszą tego nie sprawdzę :) Sprzedawca to cham, ostatnia moja wizyta rok temu zostala zwienczona ochrzanem z jego stfrony gdy strzeliłem na sucho z jakiegoś pistoletu sprezynowego z wystawy. Ogólnie żal. Co do przesyłek zamówił tam kumpel kiedyś M4 przesyłka nie dotarła nigdy, ale nie załował bo dowiedzial sie potem ze to szajs i ze miałby 100 zł w tył.

Osobiscie z kumplami wprost uwielbiamy sie nabijac z ich sklepu, jeden z kumpli jak jeszcze nic niewiedział o asg to jak zobaczył na allegro M4 100 zł elektryk TM to zaraz do mnie ze tokyo marui sprzedaje elektryki za 100 zł :P

Inny tekst który mnie rozbroił to : "taniemilitaria sprzedaja wysokogatunkowe imitacje replik, wykonane z imitacji plastiku oraz elementów szajsmetalowych (śrubki) " :D
Stasiek

Postprzez Blacha » 28 sty 2011, 01:23

stasiek
replika za 100 pln to gówno i każdy o tym wie - jeśli ktoś sie spodziewa tokio marui za 100 pln to nie sadze że to wina sklepu ;-)
polecam trochęwiecej myślenia a mnie j nabijania się

co do tego "chama" który Cię opieprzył że strzeliłeś na pusto w sklepie to byłem to ja
opieprzam każdego kto strzela w sklepie sam bez pytania

sklep to nie strzelnica dla dzieci a towar jest do sprzedaży a nie do zabawy.
Nie wiesz czy jest naładowany, a to małe pomieszczenie.

Widzisz - nabijaniem się z kogoś ukrywasz własny brak ogarnięcia i myślenia.
Zły sprzedawca bo nie pozwolił Ci postrzelaćsobie nie swoim pistoletem na sklepie - idź do capri - tam sądzisz że pozwalają dzieciom brać sobie pistolet z wystawy i strzelać ?

a że tanie militaria sprzedają gówno za 100 pln
oczywiście
bo są na to chętni - więc mamy nie zarabiać w imię tego żeby sie przypodobać dzieciakom ?

stary to firma - firma musi zarabiać - to nie armia zbawienia.

polecam zamiast sie "czesto nabijać z nich z kolegami" trochęwięcej pomyśleć, pokojarzyć fakty i zastanowić sie nad tym czemu ktoś Cię"opieprzył" - w ASG bezpieczeństwo i myślenie to podstawa.
Nabijasz sie ze wszystkich którzy tego przestrzegają ?

ps. zarzucasz oszustwo - podaj konkretny przykład kiedy Cię firma TM oszukała - tylko konkretnie a nie żę "za 100 pln to nie był karabinek tokio marui"
Blacha

Postprzez Denard » 29 sty 2011, 14:51

To żeś teraz walnął jak łysy grzywką o kant kuli. 3 miechy po poście :D Nie musisz się przed nim usprawiedliwiać, nie warto.
Denard

Postprzez Damotr » 30 sty 2011, 13:54

Tak tylko się czpnę.
Blacha napisał(a):ps. zarzucasz oszustwo - podaj konkretny przykład kiedy Cię firma TM oszukała - tylko konkretnie a nie żę "za 100 pln to nie był karabinek tokio marui"

Stasiek napisał(a):kasuja komentarze

Zapewne chodzi o fakt kasowania negatywnych komentarzy dot. replik.
Timeo Danao et dona ferentes
Damotr

Postprzez Ugor » 30 sty 2011, 14:25

Jak na mój rozum jest to całkiem logiczne...

No bo trudno mieć pod towarem opis zrobiony przez 14 latka w stylu

Mam tom replike, jest mega do dupy, kupilem i zepsula mi sie po tygodniu dla tego bo pchalem plastikowe kulki zebrane z piaskownicy. girboks jest plastikowy! ( czego się spodziewać za 70zł ? ) a zasieg ma 15m a nie 50 jak pisalo w opisie. to klamstwo i zlodziejstwo. Tom replikom to mozna se dolki kopac w piaskownicy nie szczelac.

Ja też bym kasował. :D
UWAGA! - Zły charakter tego przedstawienia.
Ugor

Postprzez Oli » 30 sty 2011, 17:04

mi się wydaje ze komentarze od ludzi którzy się znają są kasowane.sklep jest nastawiony na dziecisków którzy kupi replikę za 100 i będą się chwalili ze maja snajperkę która ściągają wrogów z 100m
Obrazek
Obrazek

My Grace will lead me home
We are the guardians of freedom
Oli

Postprzez Damotr » 31 sty 2011, 15:22

Ugor: skoro sklep nastawia się na takich nabywców
bo są na to chętni - więc mamy nie zarabiać w imię tego żeby sie przypodobać dzieciakom

To niby dlaczego ma kasować ich kometarze? Skoro celują w dzieciaki, to skoro owe dzieciaki kupują ich towary na podstawie opisów jakie są zamieszczone na stronie, to podaj mi jeden argument za kasowaniem takich "recenzji" pokazującyh (na swój sposób) że jakość nie jest zgodna z opisem.

Jeśli chcesz wyciągnąć argument "bo są głupie" to proszę, taki oto komentarz widnieje w opisach na TM.
Kałach nawet dobry. Ale szczerze mówišc spodziewałem sie czego� lepszego ;/. Na poczštku to było totalne nie porozumienie, kulki wystrzeliwało raz na 10 razy. Czesto sie zacinał i kulki latały na mniej wiecej max. 10metrow. Tak sobie, lecz teraz juz go troche rozjezdzilem i zaczynaja dobrze latac dostalem z 15 metrow w nerke to skakalem z bolu i do teraz mam bšbla ;). Wiec nawet fajnie juz smiga. Druga rzecz to to że trzeba za kazdym strzałem zaciagac tš wajche. Ale to też ujdzie. Wyglšd daje 5/5 Jest zajebisty z wyglšdu ten plastik wyglada jak prawdziwe drewno + jest nawet ciezki. Przy złożeniu miałem spore problemy z dołšczeniem tej ršczki ( ta pod pache czy cos :P). Prawie polamalem bo tak trudno było jš wsadzic, no ale sie udało. A wiec 5/5 za wyglšd lecz osiagi i zacinanie sie magazynka obnizaja ocene ogólnš do 3. A miało byc tak pieknie hehe. Pozdrawiam duży plus za szybka dostawe...

Tutaj:
http://www.taniemilitaria.pl/sklep/kara ... a-ach-ak47
Timeo Danao et dona ferentes
Damotr

Postprzez May'u » 31 sty 2011, 22:29

Blacha napisał(a):są na to chętni - więc mamy nie zarabiać w imię tego żeby sie przypodobać dzieciakom ?

Nie no oczywiście że możecie żerować na naiwności dzieciaków.

Blacha napisał(a):zarzucasz oszustwo - podaj konkretny przykład kiedy Cię firma TM oszukała

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/prod ... cts_id=782
zasięg: 30m

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/prod ... ucts_id=28
zasięg: 30m
Obrazek
May'u
2nd CEB

Postprzez maczo007 » 31 sty 2011, 22:55

Mój zielony kumpel sobie to kupił i 0.12 hopup wyrywa po 5m w góre, a 0.20 spadają po 15-20m na ziemie.
maczo007

Postprzez Oli » 01 lut 2011, 20:59

May'u, z Wiatrem czemu nie :p
Obrazek
Obrazek

My Grace will lead me home
We are the guardians of freedom
Oli

Postprzez Akkenoth » 02 lut 2011, 00:43

Nie z wiatrem a z repliką.
Akkenoth

Postprzez grabson » 03 lut 2011, 15:39

Jasne, że na to są chętni. Ale opis się nie zgadza. Jeśli było by 15-20m zasięgu to luz. Wiadomo, że firma che zarabiać ale czemu nie ma prawdziwych opisów.
Obrazek
grabson

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sklepy