2017STY28 - MILSIM - KONTAKT - MOKRY ŁUG

Wszystko o organizowanych milsimach.

Moderator: Żandarmeria forumowa

2017STY28 - MILSIM - KONTAKT - MOKRY ŁUG

Postprzez Moses » 15 lis 2016, 23:05

Według najnowszych doniesień, trwająca od października ofensywa wojsk sprzymierzonych skierowana przeciwko talibom z południowych prowincji Afganistanu przybiera na sile. Wojska koalicji sukcesywnie spychają rebeliantów w kierunku granicy z Pakistanem, likwidując napotykanie po drodze twierdze i mniejsze ogniska oporu. W związku z postępującą ofensywą, rząd republiki Pakistanu zapewnił że wesprze działania koalicji poprzez wzmocnienie i uszczelnienie granicy z Afganistanem, co w założeniach ma uniemożliwić talibom wycofywanie sił na treny plemienne w północno-zachodniej części kraju.

Mimo pełnej współpracy koalicji, strona pakistańska nie wywiązuje się w pełni z podjętych zobowiązań, co potwierdzają zarówno źródła w pentagonie i nieoficjalni informatorzy w Afganistanie, twierdzące jakoby armia pakistańska nie tylko nie wywiązuje się z obowiązku dozorowania granicy i przechwytywania wycofujących się rebeliantów, ale udziela im wsparcia i ochrony.

W związku z tymi wydarzeniami, sekretarz stanu USA wystosował ultimatum do rządu w Islamabadzie, o natychmiastową reakcję i powstrzymanie karygodnego procederu który w znacznym stopniu narusza normy bezpieczeństwa w regionie i naraża na szwank stosunki na linii koalicja - islamabad. Jak zapewnił na ostatniej konferencji prasowej szef kontyngentu ISAF w Afganistanie, generał John R. Allen, niedostosowanie się Pakistańczyków do ultimatum, może skutkować nie tylko pogorszeniem stosunków międzynarodowych, ale także wstrzymaniem wsparcia cywilno-wojskowego, o które zabiega rząd prezydenta Mamuna Husajna.

Obrazek
Generał John R. Allen, dowódca sił koalicji ISAF w Afganistanie

Associated Press


Zapraszam na szybkiego, dynamicznego, 6h milsima w realiach konfliktu Afgańskiego - LARPowanie mile widziane. W założeniach sim ma być nastawiony na bezpośrednie kontakty niż na długie patrolowania bezkresnego terenu. Zapraszamy starych simowców, jak i ekipy nie posiadające wcześniej styczności z tym typem gier oraz samotnych strzelców.


System Gry
Red System
Balistyka -
  repliki odpowiadające wagowo realnemu odpowiednikowi. Plastikowa wydmuszka płyt jak i wkład z karimaty nie jest osłoną balistyczną. Miche i PASGTy ważące 500g, kaski PROTEC jak i kopie kasków FAST JUMP i OPS CARBON - te z dziurami - nie są osłoną balistyczną
Magazynki -
  naładowane w stosunku 2:1 do realnego odpowiednika. Siły NATO działają tylko tym co mają przy sobie w magazynkach, doładowanie możliwe po śmierci przed powrotem do gry.
  Siły Bojowników jw. doładowanie możliwe tylko w bazie.

Pirotechnika -
  zgodna z zasadami RED SYSTEM.

Strony Gry i Umundurowanie
ISAF
  Woodland/DCU
  Marpat
  UCP
  MULTICAM
  DPM/DDPM
  Flecktarn
  wz.93
  CADPAT

Bojownicy Talibscy
  Mocno Sugerowana stylizacja. Umundurowanie mieszane, z elementami cywilnymi. Brak balistyki, brak jednolitych mundurów.

Zadania i Cele gry - informacje na maila

Obrazek

Zgłoszenia do 2016GRU31 przesyłać na a.detachment(at)gmail.com. W zgłoszeniu podać ilość osób umundurowanie, wyposażenie specjalistyczne, doświadczenie w simach. Zapraszamy ekipy stricte simowe, jak i te których byłby to pierwszy raz. Sim otwarty także dla osób nie będących w zorganizowanych zespołach.
"Naszymi atutami jest szybkość i czas, a nie siła uderzeniowa" - T.E Lawrence

www.alphadetachment.wordpress.com
Stand beside, or step aside, We're on the frontline
Avatar użytkownika
Moses
Zarejestrowany
 
Posty: 144
Dołączył(a): 12 maja 2009, 09:09
Lokalizacja: Alpha Detachment

Powrót do Milsimy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron