2013.08.17-18 - Prelude to Boot Camp (BC2013)

Wszystko o organizowanych milsimach.

Moderator: Żandarmeria forumowa

2013.08.17-18 - Prelude to Boot Camp (BC2013)

Postprzez TomaszD » 03 sie 2013, 21:21

2013.08.17-18 - Prelude to Boot Camp (BC2013)

W dniach 17-18 sierpnia odbędzie się tradycyjny FAB-owy "simek" w lasach okalających Wodę Wodyńską. Dlaczego "simek"? Ano dlatego, że udział zwykle w nim bierze 20+ osób. Bawimy się świetnie i konsekwentnie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w roz(g)rywce.

Tereny na których gramy są spore, nie używamy terenów Wola Campu ani samego poligonu na Woli Wodyńskiej. Pomagamy w trafieniu na miejsce i w razie potrzeby pomożemy w transporcie KIA (ale nie obiecujemy, że nie trzeba będzie z godzinki poczekać).

Na podstawie doświadczeń w tym roku opracowaliśmy kilkanaście zadań, które składają się na delikatną operację w nadgranicznym rejonie, gdzie atmosfera zawsze jest napięta. Trzy zespoły już są przygotowane i stanowią podłoże konfliktu. Dla teamu FAB jest to zwieńczenie długiego szkolenia, więc ma on przydzielone zadania, które pozwolą sprawdzić w praktyce zdobyte doświadczenie (co niekoniecznie znaczy, że byłyby one atrakcyjne dla Was). Zespoły 2 i 3 pozostawmy owiane tajemnicą. Czwartą drużyną są organizatorzy (!Blob! i Krzyś69 z teamu FAB) wcielający się w rolę mobilnego OPFORu i kąsający wszystkie strony po kolei. Ponieważ znają oni wszystkie zadania możecie liczyć na aktywny OPFOR i ciągłą atmosferę zagrożenia. Ich celem nie jest natłuczenie KIA i psucie innym zabawy, ale raczej straszenie i podnoszenie adrenaliny. Wielokrotnie zdarzały się nam simy, gdzie "trzecia strona" była wirtualna, co powoduje rozprężenie i rozmycie się tej niezwykłej, milsimowej atmosfery. Tego chcemy uniknąć, ale bez szkody dla scenariusza (ale jak ktoś wejdzie pod lufę, to odstrzelimy ;)).

Jak to wygląda dla reszty, czyli dla Was?

Rejestrujemy się przez podany poniżej formularz i szczególnie uważnie uzupełniamy adres e-mail oraz zaznaczamy, czy jesteśmy zainteresowani grą przez ponad 24 godziny, czy tylko sobotą.

Scenariusz przewiduje dwa etapy - w pierwszym zadania polegają głównie na zdobywaniu informacji wywiadowczych. W grę wchodzi więc raczej skradanie się, śledzenie, być może zastawienie pułapki. Doświadczenie pokazuje jednak, że nawet na tak dużym terenie do starć dochodzi zatrważająco szybko. Nasza rada? Mieć oczy z tyłu głowy. ;)

W drugim etapie cel będzie bardzo konkretny dla każdej ze stron, ale w zależności od zgromadzonych informacji będzie opisany z mniejszymi, bądź większymi szczegółami.

Pierwszy etap trwa w sobotę do wieczora, więc jeżeli nie macie sprzętu do nocowania, nie chcecie się bawić dłużej niż do tej dwudziestejktórejś, to wybieracie odpowiedź "Etap I". Jeśli zaś jesteście gotowi na ponad dobę, to wybieracie zarówno "Etap I", jak i "Etap II".

Mamy przygotowaną specjalną misję nocną, więc o ile będzie team, który zaznaczy tylko "Etap II", to z radością przedstawimy im zadanie dla "specjalsów". ;)

Formularz rejestracyjny:
https://docs.google.com/forms/d/11S7jXi ... 0/viewform

Zasady - proste, czytelne i przetestowane czyli T15:
https://docs.google.com/file/d/0B6ukvfD ... sp=sharing

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Team FAB
(!Blob! i Krzyś69)
Avatar użytkownika
TomaszD
Zarejestrowany
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11 sty 2012, 19:48
Lokalizacja: Ostróda/Warszawa

Powrót do Milsimy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron