ASH Operacja Husky - Poznań

Informacje o ogólnopolskich imprezach ASG.

Moderator: Żandarmeria forumowa

ASH Operacja Husky - Poznań

Postprzez c4mper » 19 lip 2017, 15:01

Wish:

"Witamy szanowne grono.

W końcu możemy oficjalnie ogłosić kolejną grę ASH w tym sezonie. Po trzech latach przerwy chcemy ponownie zaprosić Was w okolice Poznania. Okazją do spotkania będzie „Operacja Husky”, którą rozegramy w dniach 1-3.09.2017.

Miejsce rozgrywki- Mieczewo pod Poznaniem- była baza rakietowa, obecnie Fort Knox - http://fort-knox.pl/
Data: 1-3.09.2017 piątek-niedziela
Wiek: 16+
Limity fps: będą
Piro: raczej tak no chyba, że za sucho będzie, atestowane
Wpisowe: 30zł/os
Zgłoszenia: jakub-z@wp.pl w ciągu 24h odpowiadam podając nr konta. Gdy nie dostałeś maila napisz raz jeszcze.

Występować będą:
Oś:
- Włosi
- Niemcy

Alianci
- Polacy
- Brytyjczycy
- US
Jak zwykle stylizacja obowiązkowa, ale to chyba wszyscy zainteresowani wiedzą.

Plan imprezy
- Piątek 01.09.17
przyjazd, rozstawianie namiotów. Ok 21 wymarsz na nocną część gry. Planowane zakończenie o 1-2 w nocy. Uczestnicy, którzy przyjadą po wyznaczonej godzinie raczej na teren gry nie wejdą, w tym czasie będą mogli się rozlokować i przygotować posiłek dla walczącej reszty ;)

- Sobota 02.09.17
9.30 odprawa, krótkie omówienie zasad i wymarsz na pozycje. O 10.00 rozpoczęcie zmagań. Mniej więcej o godzinie 15-16 planujemy zrobić małą przerwę na posiłek w polu (nie schodzimy na parking), przegrupowanie i przygotowanie pozycji obronnych. O 17.00 ostateczny szturm by każdy mógł wystrzelać ostatnie kulki z magazynków i pozbyć się resztek granatów. Zakończenie rozgrywki planowane na ok 18-19. Potem ognisko integracyjne i kto będzie miał ochotę zostaje na noc na miejscu.

- Niedziela 03.09.17
sprzątanie i wyjazd. Nie planujemy gry na niedzielę.

Informacje organizacyjne:
Gra będzie organizowana na terenie komercyjnym. Za teren musimy uiścić opłatę w wysokości 1000zł dlatego zakładamy minimum 33 graczy, z których każdy wyłoży po 30zł. W przypadku większej ilości chętnych za pozostałą gotówkę zakupimy granaty i inne rekwizyty. Termin wpłat do końca lipca, do tego czasu musimy uzbierać wymagane minimum by zaklepać miejscówkę.
Na terenie obozu będzie prąd z agregatu, tylko w pewnych godzinach, tojtoj, miejsce na ognisko i grill. Na bieżąco będziemy informować o nowych udogodnieniach. Samochody zaparkowane będą w bezpiecznej odległości od miejsca rozgrywki. Nie planujemy gry w budynkach, zostawiamy to na następną okazję. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy, w odpowiedzi przyjdzie nr konta na który należy dokonać wpłat. Listę uczestników będę starał się umieszczać na bieżąco.

Scenariusz oraz wszelkie informacje dotyczące wymagań są jeszcze dopracowywane więc gdy tylko zostaną ukończone, opublikujemy w najbliższym czasie na forum.

W razie dodatkowych pytań proszę pisać.

Do zobaczenia na Sycylii.
Avatar użytkownika
c4mper
Zarejestrowany
 
Posty: 9
Dołączył(a): 07 gru 2009, 10:04
Lokalizacja: Michalin

Powrót do Imprezy ASG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron